FAQ - často kladené otázky

Často kladené otázky

Všeobecné otázky

Čo je BookGoodLook?

BookGoodLook je online platforma pre objednávanie si termínov vo vašom obľúbenom štúdiu, ktoré si môžete kedykoľvek pohodlne rezervovať online kdekoľvek len ste.

Ako BookGoodLook funguje?

Celkom jednoducho, stačí vyhľadať termín na konkrétny dátum. Okrem toho môžete spresniť vyhľadávanie zadaním požadovanej služby. To nám pomáha pri zobrazení vhodných termínov. Akonáhle nájdeme vhodný termín, môžete si ho rezervovať online. Následne obdržíte potvrdenie rezervácie e-mailom.

Ste kupónový portál?

Nie! Nie sme. U nás nie sú žiadne kupóny. Platíte priamo v salóne a termíny si rezervujete online.

Kedy bude BookGoodLook aj v mojom meste?

Pracujeme na čo najširšom pokrytí BookGoodLook. Jednoducho sa prihláste k odberu Newsletter, s ktorým budete mať všetky novinky na dosah.

Prečo nie sú vždy k dispozícii termíny vo všetkých salónoch?

Salóny ponúkajú svoje termíny v závislosti na svojej kapacite a voľných termínoch. Preto sa oplatí kontrolovať dostupnosť termínov na BookGoodLook pravidelne.

Viem o salóne, ktorý by sa rád pripojil!

Sme radi! Prosím, pošlite nám e-mail na info@bookgoodlook.sk, aby sme Vás, prípadne daný salón, mohli nezáväzne kontaktovať.

Ako sa môžem stať partnerským salónom?

Obráťte sa jednoducho neformálne e-mailom na adresu: info@bookgoodlook.sk. Následne sa s Vami skontaktujeme.

Podrobnosti o harmonograme

Aké služby môžem ponúkať?

Každý salón definuje maximálny rozsah služieb v jednom termíne. To je tá služba/služby, ktoré sú časovo maximálne dané. Ale nemusíte ponúkať termíny pre všetky služby. Jednotlivé usporiadanie je možné a odporúčané.

Ako salón zistí, že som si rezervoval(a) termín?

Salón dostane potvrdzovací e-mail, ktorý obsahuje všetky potrebné informácie o termíne.

Dostanem potvrdenie o svojej rezervácii?

Áno, samozrejme. Obdržíte potvrdenie so všetkými dôležitými informáciami na Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri rezervácii. Pokiaľ neobdržíte e-mail, skontrolujte zložku so spamom. Pokiaľ e-mail nenájdete ani tam, kontaktujte nás okamžite na info@bookgoodlook.sk.

Môžem zrušiť existujúcu rezerváciu?

V stanovenej lehote pred uskutočnením termínu (v závislosti na konkrétnom salóne) môžete existujúcu rezerváciu zadarmo zrušiť. V potvrdení rezervácie nájdete odkaz, ktorý Vám umožní ľahko a rýchlo zrušiť termín. Pri nedostavení sa na termín bez zrušenia rezervácie však nebudete môcť v danom salóne uskutočniť žiadne ďalšie rezervácie.

Čo sa stane, keď sa nemôžem na termín dostaviť načas a prídem neskoro?

Žiadame Vás, aby ste boli presní. Pri oneskorení Vám už salón nebude môcť ponúknuť dané služby.

Môžem poslať niekoho iného namiesto mňa do salónu? Je moja rezervácia prenosná?

Nie, vaša rezervácia je neprenosná.

Ako si môžem byť istý/-á, že všetko funguje?

Zaručujeme úplnú transparentnosť, ktorá je nevyhnutná pri procedúre. Ak máte stále nejaké otázky, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo na našich stránkach na sociálnych sieťach. Okamžite sa Vám ozveme.

Ako môžem ohodnotiť salón?

Po uskutočnení termínu dostanete e-mail s možnosťou ohodnotenia. Následne môžete salón ohodnotiť hviezdičkami a komentárom. Váš názor si ceníme, pretože nám pomáha pri poskytovaní lepších služieb a uľahčuje výber budúcim návštevníkom.

Platím rezervačný poplatok?

Naša služba je zadarmo.

Na koho sa môžem obrátiť v naliehavých prípadoch?

E-mailom na info@bookgooodlook.sk